Рыболовный магазин Salmo - рыбалка в удовольствие!

Norfin Shell 2

До літа 2018 року, компанія NORFIN представила новинку в лінійці демісезонних рибальських костюмів - оновлений варіант відомого костюма «SHELL» - NORFIN SHELL 2. Модель Norfin Shell вже кілька років вважається однією з найпопулярніших в літньому асортименті фірми. Вдалий крій і функціонал костюма завоювали безліч шанувальників в середовищі рибалок. Але прийшов час оновити популярний костюм. Тепер, за ті ж гроші, ми маємо ще більше функціональності. Мембранна тканина костюма не зазнала змін, це все та ж мембрана NORTEX® з показниками 4000 мм по влагоотводу і 3000 г / м² / 24год по паропроникності. На перший погляд, може здатися, що таких характеристик замало для риболовлі в дощову погоду. Але, чи часто ми з вами вирушаємо на риболовлю в сильний дощ?  Короткочасні опади дана тканина в поєднанні з проклеєними швами тримає відмінно, тим самим підходить під 95% наших рибалок. NORFIN SHELL 2 розрахований для комфортної експлуатації при температурах від + 5 до + 20⁰С, має вільний крій, не стискує рухів, високу функціональність, легкий і компактний в складеному вигляді.

Основні зміни в даному костюмі торкнулися саме куртки - тепер замість двох зовнішніх кишень, ми маємо чотири з застібками-блискавками, плюс дві внутрішні кишені, також на блискавках, чого не було в першій версії. Передня застібка-блискавка прихована за подвійний вітрозахисної планкою на липучках «Velcro».

Капюшон має трирівневе регулювання, що дозволяє оптимально підігнати його під розмір голови. Так само передбачена можливість прибрати, при необхідності, капюшон в комір.

Високий комір закриває підборіддя і частину обличчя, коли потрібно захиститися від вітру і дощу.

Манжети рукавів так само отримали зміни, у порівнянні з першою версією. Тепер вони мають функціональне дворівневе регулювання за допомогою липучок «Velcro»

Низ куртки має еластичну стяжку з фіксаторами.

Брюки

Для комфорту у використанні, а так само для захисту області попереку від вітру, брюки виконані в формі напівкомбінезона, з регульованими еластичними лямками. При необхідності лямки можна відстебнути.
Так само передбачено використання поясного ременя.

Штани мають дві бічні кишені з клапанами і фіксаторами у вигляді кнопок.

Передня блискавка закривається вітрозахисною планкою. Для надійної фіксації, верхня частина планки фіксується кнопковим з'єднанням

Для, манжети брюк оснащені застібками-блискавками.